Jana HybnerovaPředstavujeme Vám firmu JANA HYBNEROVÁ, která již 9 let úspěšně působí na trhu České a evropské módy. Módní ateliér přední české módní návrhářky Jany Hybnerové prezentuje modely zaměřené hlavně pro ženy. Tvorba Jany Hybnerové je postavena na originální ruční technice malby, obohacené variacemi skleněné bižuterie. Každé z jejich děl, je jedinečným originálem. V díle autorky je zvýrazněna a zdůrazněna křehkost a harmonie ženského těla. Výjimečný důraz je kladen na kvalitu odvedené krejčovské práce.

 

Jana Hybnerová prezentuje svoji tvorbu na módních přehlídkách, soutěžích MISS a několik let spolupracovala s Českou pobočkou světové modelingové agentury ELITE. V roce 2003 vytvořila jedinečnou kolekci pro středoevropské finále soutěže „ELITE MODEL LOOK 2003“ a dále MISS Karlovy Vary, Plzeň, Praha. 

 

Kromě přehlídek, kde úspěšně představila své modely, slavila velký úspěch vítězstvím v soutěži „Svatební šaty roku 2004“ v konkurenci předních českých návrhářů. Na mezinárodní scéně stojí za zmínku například její úspěšná účast na přehlídce v Baden-Badenu v Německu, kde se jí dostalo velkého ocenění.

 

Ateliér Jana Hybnerová se po dlouholetém působení v Karlových Varech přesídlil do Prahy a sídlí na adrese Mezi poli 298, Praha 4-Šeberov.

Modely lze zakoupit nebo objednat na zakázku, přímo na míru, na adresách:

Jana Hybernová

Mezi poli 298

149 00 Praha 4-Šeberov

Salon Olivia

Na Sadech 1850/30

370 01 České Budějovice

Boutique Arete

Havlíčkovo nám. 93

397 01 Písek

Salon P.K-STYLE

Sokolovská 154/68

360 05 Karlovy Vary

 
 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.